Jak dlouho se drží THC v moči, ve slinách, ve vlasech

Marihuana je nejoblíbenější nezákonná droga snad na celém světě. Konopí je nejčastěji zjištěnou drogou v moči při testování léků na pracovišti. Jak dlouho se drží THC v moči? Bohužel není jednoduchá odpověď. Skutečná otázka je, kdy bude množství THC ve vaší moči klesat pod prahovou hodnotu pro testování pozitivní?

Jak THC skončí ve vaší moči?

THC, nebo přesněji, delta-9 THC, která způsobuje psychotropní účinky, neskončí ve vaší moči vůbec! Tak proč se obáváte testu THC v moči? Protože screeningy moči nehledají psychoaktivní, nelegální molekuly delta-9 THC. Místo toho zjišťují, co vaše tělo produkuje jako odpadní produkt poté, co metabolizuje THC, které konzumujete.

Tento odpadový produkt se nazývá metabolit. THC verze je THCCOOH. Vylučovací systémy se zabývají odstraňováním odpadních metabolitů, jako je THCCOOH. K tomu se THCCOOH spojuje s kyselinou močovou, která vychází ven z těla v moči. 15 až 20 procent THC dávky vystupuje z vašeho těla cestou kyselých metabolitů moči.

Jak dlouho se drží THC v moči?

Ti, kdo kouří marihuanu pravidelně, jsou samozřejmě citlivější na detekci moči (THC se drží v jejich moči déle), než osoby, které si dopřejí jen občas.

Jednorázoví uživatelé konopí budou „čistí“ za pouhých pět dní, nebo to může trvat až osm dní. Kouříte několikrát týdně? Jeden a půl až dva a půl týdne bude trvat, než budete mít normální výsledky. Kouříte téměř každý den? Bude vám trvat měsíc až měsíc a půl a více, abyste odstranili všechny THCCOOH z vašeho systému.

A pokud jste každodenní uživatel, očekávejte dvouměsíční časový rámec předtím, než se test na lék THC v moči vrátí zpět. Jedna velká studie uvedla, že subjekt, který kouřil každý den, měl 10 po sobě jdoucích negativních testů až za 77 dní.

Zde je užitečný přehled těchto průměrných detekčních oken. Jsou průměry. A vaše tělo může být mimořádné.

* jednorázové použití: za 5-8 dní,

* 2-4krát týdně: 11-18 dní,

* 5-6krát týdně: 33-48 dní,

* denní použití: 50-65 dní, až 77.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments